Ogrzewanie stanowiska pracyPłyta promiennikowa typ K2 z uchwytami do przykręcenia do biurka i przewodem zasilającym L = 2m. Wymiar 500 x 300 mm. Moc 120 W


Płyty promiennikowe podczerwieni oddają energię promienistą tylko w jedną stronę, prostopadle do swojej płaszczyzny niezależnie w jakiej pozycji są zamontowane. Natychmiastowe i niezawodne ogrzewanie w danym miejscu i czasie. Płyty promiennikowe służą do ogrzewania i dogrzewania strefowego. Swoje ciepło oddają na poziomie podłogi, ogrzewają nogi człowieka siedzącego. Zastosowanie – obiekty sakralne, audytoria, sale wykładowe, kantorki, boksy stałej pracy, pomieszczenia kasjerskie, recepcje, miejscowe ogrzewanie stanowiska urzędniczego (pod biurkiem).
Nowoczesna technologia – konstrukcja modułowa, skuteczność i energooszczędność. Grzejnik promieniuje w jedną stronę i nie ogrzewa biurka, po kilku sekundach od włączenia grzejnik wydziela odczuwalne ciepło.

Typ K2
wymiary – 22 x 300 x 500
struktura powierzchni drewnopodobna


Listwy promiennikowe typ LG1 to modułowy system ogrzewania niskotemperaturowymi promiennikami podczerwieni. Listwy promiennikowe IZOTERMA służą do ogrzewania podstawowego jak i dogrzewania pomieszczeń: mieszkalnych, biurowych, sklepowych, magazynowych, socjalnych, technicznych, produkcyjnych, w kioskach, kawiarniach, hotelach, szkołach, garażach a także do pomieszczeń niestacjonarnych np.przyczep campingowych, ogrzewania technologicznego w urządzeniach technicznych i przemysłowych.
Promiennik podczerwieni

typ LG1

wymiary – 20 x 160 x 450
kolor RAL 7035 (jasno szary)

ZALETY:
  • grzejnik zintegrowany z konstrukcją, nie ogranicza miejsca osobie siedzącej
  • natychmiastowe ciepło w danym czasie i miejscu
  • prosty montaż, system można rozbudowywać etapami
  • płyty są niewidoczne – nie zakłócają harmonii wnętrza,
  • bezobsługowe, energooszczędne, wandaloodporne
  • bezpieczne w użytkowaniu, znakowanie CE, B

Element grzejny płaszczyznowy znajduje się wewnątrz płyty, co zapewnia bezpieczeństwo. To rozwiązanie powoduje, iż w oddawaniu ciepła bierze udział cała powierzchnia płyty, wyklucza to przypadkowe porażenie elektryczne lub świadome uszkodzenie elementu grzejnego czy też oparzenie.


Płyty pod biurko produkcji ZPUG IZOTERMA

TYP
230V
MOC
W
WYMIARY (mm) Masa
kg
Zastosowanie
gr. szer. (B) dł. (L)
LG1 - 450
60 20
160
450 0,8 pomieszczenie ogrzewane
K2 - 500
120 22
300
500 1,5 pomieszczenie nieogrzewane

ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEJNYCH Sp. z o.o.
55-002 Łany k. Wrocławia
ul. Odrzańska 14
Tel.+48 71-318-58-95
Tel.+48 71-318-58-96
e-mail: izoterma@izoterma.com.pl
Polityka prywatności
wykonanie: kotonski.pl