Suszarka do procesów technologicznych oraz suszenia butów i rękawic - typ PT

UWAGA!

ZPUG IZOTERMA nie współpracuje i nie sprzedaje swoich szaf suszarniczych firmie Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. Dorota Kryczałło, Lesław Kryczałło z Płocka (znanej wcześniej jako Webicon Lesław Kryczałło).
Czytaj więcej...Izoterma - BZ2 - Elektroniczny intuicyjny sterownik do programowania czasu i temperatury pracy, wskaźnik wilgotności.

SUSZARKA DO PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH typ PT

Typ PT - do 70°C (80°C), ściany suszarki izolowane termicznie. Energooszczędna,
do podsuszenia i suszenia surowców sypkich, granulatu, detali wykonanych z różnych materiałów, wynikających z procesów technologicznych oraz do podsuszania butów i rękawic (bez dezynfekcji).

PRZEZNACZENIE
A. Przemysł i usługi
B. Prace technologiczne
SUSZARKA DO PROCESÓW TECHNOLOGICZNYCH - typ PT
Lp Typ
230V, 50Hz
Wymiary (mm)
Moc
kW
Max. temp. komory
oC
Wentylator
Spręż stat.
Pa
V -m3
komory

Masa
kg
B G
H Ø Moc W
m3/h
1. PT-100
1040 620
1825
100
2,5 70oC (80°C)
55 270 68 1,1 103


DANE TECHNICZNO-EKSPLOATACYJNE SUSZARKI
Lp Typ
230V, 50Hz
Rodzaj ogrzewania
Konstr. suszarki
Ilość el. grzejnych
szt.
Wymiary półek
mm
Ilość półek
szt.
Pojemność - litry
Pow. - m2
Dopuszcz. obciążenie półki - kg

Temp. osiągnięta w czasie °C/min.
Koszty zużycia en. elektr. w ciągu 1h
półki
suma
półki
suma
1. PT-100
konwekcyjny izolowana termicznie
1
25x440
x903
15


0,4
6,0 10,0

Przyjęto 1 kWh = 65 groszy brutto, tar. C11, Tauron, rejon Wrocław


WYPOSAŻENIE EKSPLOATACYJNE - płatne dodatkowo.
Półka - stalowa, ażurowa, lakierowana, otwory 80 x 440, dopuszczalne obciążenie 10 kg.

BUDOWA – nowoczesne urządzenie, zaprojektowane do założonej funkcji, konstrukcja stalowa, dwuściankowa, wypełniona izolacją termiczną, wyk. z blachy ocynkowanej, malowana elektrostatycznie. Układ grzejno-wentylacyjny znajduje sie u góry w podwójnej komorze.
Stopki poziomujące. Chowany przewód zasilający o dł. L = 2,3 mb. Zamek patentowy. Kolor RAL 7035. Suszarka posiada elektroniczny sterownik z regulacją czasu itemperatury suszenia, funkcją wentylowania (55W) oraz wskaźnik wilgotności. Zabezpieczenia przeciążeniowe p.poż oraz przeciw niekontrolo­wanemu wzrostowi temperatury.

INSTALACJA – praca w pomieszczeniu, podłączona do kanału wentylacyjnego, zasilanie 230 V.

SERWIS producenta – bezproblemowy (patrz instrukcja wyrobu).
CERTYFIKATY: CE B. Wyrób dopuszczony do obrotu handlowego. Więcej informacji na stronie www.izoterma.com.pl
MAGAZYNOWANIE I TRANSPORT – Suszarkę należy transportować w pozycji pionowej – pozycji pracy na palecie euro, nie piętrować suszarek, nie ma szczególnych zaleceń dotyczących bezpiecznego magazynowania i transportu. Należy zwrócić uwagę, aby w transporcie wyrób był składowany bezpiecznie, w pomieszczeniu nie wilgotnym, bez możliwości uszkodzeń mechanicznych podczas magazynowania – niekontrolowanego przesuwania, wstrząsów, wywrócenia itp.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian konstrukcyjnych wyrobów. Strona internetowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

UWAGA!

ZPUG IZOTERMA nie współpracuje i nie sprzedaje swoich szaf suszarniczych firmie Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. Dorota Kryczałło, Lesław Kryczałło z Płocka (znanej wcześniej jako Webicon Lesław Kryczałło).

Firma Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. skradła z naszej strony internetowej nasze opisy techniczne, rysunki, tabele i bezprawnie posługuje się nimi na swojej stronie internetowej sklepcyfrowy_pl oraz w swoich materiałach reklamowych.
Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. wprowadza swoich klientów w błąd podając, że oferuje szafy suszarnicze o typach, opisie i parametrach naszych szaf. Zgłaszają się do nas oszukani przez Webicon klienci, którzy wpłacili przedpłaty na szafy suszarnicze a towaru nie otrzymali. Przeciwko firmie Webicon Lesław Kryszałło jest prowadzone postępowanie sądowe w tej sprawie.

Jeszcze raz przestrzegamy przed firmami niebędącymi naszymi przedstawicielami, które działają bez naszej zgody i posługują się bezprawnie naszymi wartościami intelektualnymi działając na szkodę niczego nie świadomych klientów.

ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEJNYCH Sp. z o.o.
55-002 Łany k. Wrocławia
ul. Odrzańska 14
Tel.+48 71-318-58-95
Tel.+48 71-318-58-96
e-mail: izoterma@izoterma.com.pl
Polityka prywatności
wykonanie: kotonski.pl