Suszarka do produktów spożywczych - typ S

UWAGA!

ZPUG IZOTERMA nie współpracuje i nie sprzedaje swoich szaf suszarniczych firmie Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. Dorota Kryczałło, Lesław Kryczałło z Płocka (znanej wcześniej jako Webicon Lesław Kryczałło).
Czytaj więcej...


Izoterma - BZ2 - Elektroniczny (intuicyjny) sterownik pracy suszarki:
czasu (24 godz. co 30 min) i temperatury od 10oC do 50oC.
Posiada wskaźnik wilgotności


PRZEZNACZENIE:
Przetwórstwo rolno - spożywcze.
Energooszczędna. Do suszenia owoców, warzyw, grzybów, chipsów, półproduktów sypkich, granulatu.

ZALETY
1. Duża wydajność i wysoka jakość suszonego wsadu.
2. Łatwa kontrola procesu suszenia.
3. Łatwy załadunek i wyładunek wsadu.
4. Energooszczędność - niskie koszty zużycia energii elektrycznej.


SUSZARKA OWOCÓW, WARZYW,
GRZYBÓW, CHIPSÓW,
PÓŁPRODUKTÓW SYPKICH, GRANULATUTacka suszarki
SUSZARKA DO PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH - typ S
Lp Typ
230V, 50Hz
Wymiary (mm)
Moc
kW
Max. temp. komory
oC
Wentylator
Spręż stat.
Pa
V -m3
komory

Masa
kg

B G
H Ø Moc W
m3/h
1. S-100
1040 620
1825
100
1,5 50oC *
55 270 68 1,1 102
atest higieniczny, świadectwo jakości zdrowotnej PZH, CE, B
* opcjonalnie 60°C w zmodyfikowanej wersji

DANE TECHNICZNO-EKSPLOATACYJNE SUSZARKI
Lp Typ
230V, 50Hz
Rodzaj ogrzewania
Konstr. suszarki
Wymiary tacek
mm
Ilość tacek
szt.
Pojemność - litry
Pow. - m2
Masa tacki
kg

Temp. osiągnięta w czasie °C/min.
tacki
15 tacek
tacki
15 tacek
1. S-100
konwekcyjny izolowana termicznie
40x800
x540
15
17,3
260 0,43
6,5 2,6 50/25
T otocz. 20oCWYPOSAŻENIE EKSPLOATACYJNE
Tacka – konstrukcja z blachy kwasoodpornej, perforowana (otwory 10x10mm), głębokość półki 40 mm. Tacki płatne dodatkowo.

BUDOWA – urządzenie zaprojektowane do założonej funkcji, konstrukcja stalowa, dwuściankowa, wypełniona izolacją termiczną, wyk. z blachy ocynkowanej, malowana elektrostatycznie (lakierem dopuszczonym do kontaktu z żywnością wg. życzenia). Układ grzejno-wentylacyjny znajduje się u góry w podwójnej komorze.
Stopki poziomujące, przewód zasilający o dł. L = 2,3 mb. Zamek patentowy. Suszarka posiada elektroniczny sterownik z regulacją czasu i temperatury suszenia, funkcją wentylowania (56W) oraz wskaźnik wilgotności. Zabezpieczenia przeciążeniowe p.poż oraz przeciw niekontrolo­wanemu wzrostowi temperatury.

INSTALACJA – praca w pomieszczeniu zamkniętym, podłączona do kanału wentylacyjnego, zasilanie 230 V.

CERTYFIKATY: CE B atest higieniczny, świadectwo jakości zdrowotnej PZH dopuszczający do kontaktu z żywnością, deklaracja zgodności. Wyrób dopuszczony do obrotu handlowego.

MAGAZYNOWANIE I TRANSPORT – Suszarkę należy transportować w pozycji pionowej – pozycji pracy na palecie euro, nie piętrować suszarek, nie ma szczególnych zaleceń dotyczących bezpiecznego magazynowania i transportu. Należy zwrócić uwagę, aby w transporcie wyrób był składowany bezpiecznie, w pomieszczeniu nie wilgotnym, bez możliwości uszkodzeń mechanicznych podczas magazynowania – niekontrolowanego przesuwania, wstrząsów, wywrócenia itp.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian konstrukcyjnych wyrobów. Strona internetowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

UWAGA!

ZPUG IZOTERMA nie współpracuje i nie sprzedaje swoich szaf suszarniczych firmie Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. Dorota Kryczałło, Lesław Kryczałło z Płocka (znanej wcześniej jako Webicon Lesław Kryczałło).

Firma Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. skradła z naszej strony internetowej nasze opisy techniczne, rysunki, tabele i bezprawnie posługuje się nimi na swojej stronie internetowej sklepcyfrowy_pl oraz w swoich materiałach reklamowych.
Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. wprowadza swoich klientów w błąd podając, że oferuje szafy suszarnicze o typach, opisie i parametrach naszych szaf. Zgłaszają się do nas oszukani przez Webicon klienci, którzy wpłacili przedpłaty na szafy suszarnicze a towaru nie otrzymali. Przeciwko firmie Webicon Lesław Kryszałło jest prowadzone postępowanie sądowe w tej sprawie.

Jeszcze raz przestrzegamy przed firmami niebędącymi naszymi przedstawicielami, które działają bez naszej zgody i posługują się bezprawnie naszymi wartościami intelektualnymi działając na szkodę niczego nie świadomych klientów.

ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEJNYCH Sp. z o.o.
55-002 Łany k. Wrocławia
ul. Odrzańska 14
Tel.+48 71-318-58-95
Tel.+48 71-318-58-96
e-mail: izoterma@izoterma.com.pl
Polityka prywatności
wykonanie: kotonski.pl