Szafa do suszenia odzieży roboczej i ochronnej - typ SSO

UWAGA!

ZPUG IZOTERMA nie współpracuje i nie sprzedaje swoich szaf suszarniczych firmie Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. Dorota Kryczałło, Lesław Kryczałło z Płocka (znanej wcześniej jako Webicon Lesław Kryczałło).
Czytaj więcej...

Szafa suszarnicza typ SSO

Izoterma - BZ2 - Elektroniczny intuicyjny sterownik do programowania czasu i temperatury pracy, wskaźnik wilgotności.SKORZYSTAJ Z FACHOWEJ KONSULTACJI
DOBORU SZAFY SUSZARNICZEJSZAFA DO SUSZENIA I PRZEWIETRZANIA
ODZIEŻY ROBOCZEJ, RĘKAWIC, BUTÓW
DO ODZIEŻY WILGOTNEJ, MOKREJ


 
PRZEZNACZENIE:
A. Przemysł i usługi
B. Ośrodki: rekreacyjne, sportów zimowych
C. Dezynfekcja

Szafa niezbędna w wyposażeniu jednostek pracujących niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych.
WYKAZ SZAF SUSZARNICZYCH typ SSO
PRODUKCJI ZPUG IZOTERMA
Lp Typ
230V, 50Hz
Wymiary (mm)
Moc
kW
Wentylator
Spręż stat.
Pa
Ilość
drzwi
Masa
kg
V -m3
komory

Ilość kpl
suszonych
ubrań*
B G
H Ø Moc W
m3/h
1. SSO- 60
600 600
1825 100
1,5 46 240 64 1 57 0,57
6
2. SSO- 80
800 600
1825 100
2,0 46 240 64 2 66 0,86
8
3. SSO-100
1000 600
1825 100
2,0 46 240 64 2 76 1,10
10
*- Przyjęto średnią grubość męskiej marynarkiWYPOSAŻENIE - standardowe (drążek, jedna półka).

INSTALACJA – praca w pomieszczeniu, podłączona do kanału wentylacyjnego, zasilanie 230 V.

BUDOWA – nowoczesne urządzenie, zaprojektowane do założonej funkcji, konstrukcja stalowa, wyk. z blachy ocynkowanej, malowana elektrostatycznie. Stopki poziomujące, chowany przewód zasilający o długości L = 2,3 mb. Zamek patentowy. Kolor RAL 7035 – struktura. Szafa posiada intuicyjny elektroniczny sterownik z regulacją czasu i temperatury suszenia, funkcją wentylowania (46W) oraz wskaźnik wilgotności. Zabezpieczenia przeciążeniowe p.poż oraz przeciw niekontrolo­wanemu wzrostowi temperatury. Wewnętrzna przestrzeń szafy posiada drążek oraz jedną ażurową półkę, którą można przestawiać na różne wysokości. Wnętrze szafy umożliwia rozmieszczenie wielu półek (max. 15 szt.), do których można zawiesić haki w celu suszenia małych przedmiotów np.roboczych rękawic, butów itp. Dodatkowe półki, haki do nabycia.

EKSPLOATACJA – w celu sprawnego załadunku wsadu półki można wyjąć. Wsad winien być rozłożony równomiernie w całej komorze, należy jednak stworzyć trochę wolnej przestrzeni w osi pionowej komory szafy na przepływ gorącego powietrza z góry ku dołowi. Cząsteczki gorącego powietrza owiewają wsad z góry, odbijają się od podłogi szafy, ponownie przemieszczają do góry i przez otwór wentylacyjny szafy – wilgoć wyprowadzana jest na zewnątrz. Taka cyrkulacja, z częściowo zamkniętym obiegiem powietrza tłoczonego z dużą prędkością powoduje, iż dwukrotnie wsad jest owiewany i przez to skutecznie suszony. Dwa programy suszenia: Eco i Normal. Klasa energetyczna A zapewnia niskie koszty zużytej energii elektrycznej.
Pamiętaj o sprawności eksploatacyjnej szafy
- zużytej energii i jej kosztach!


SUSZENIE ECO:
wsad wyprany w pralce i odwirowany:
6 kg - mokrego wsadu
10 h - czas suszenia
Koszty zużycia prądu tylko 30 groszy*

SUSZENIE NORMAL:
wsad wyprany w pralce i odwirowany:
6 kg - mokrego wsadu
2 h - czas suszenia
Koszty zużycia prądu 1,46 zł*

* 1 kWh = 65 grosze brutto, tar. C11, Tauron, rejon WrocławGWARANCJA – 2 lata. SERWIS producenta – bezproblemowy (patrz instrukcja wyrobu).

CERTYFIKATY: CE B atest higieniczny, deklaracja zgodności. Wyrób dopuszczony do obrotu handlowego.

MAGAZYNOWANIE I TRANSPORT – Szafę należy transportować w pozycji pionowej – pozycji pracy na palecie euro, nie piętrować szaf, nie ma szczególnych zaleceń dotyczących bezpiecznego magazynowania i transportu. Należy zwrócić uwagę, aby w transporcie wyrób był składowany bezpiecznie, w pomieszczeniu nie wilgotnym, bez możliwości uszkodzeń mechanicznych podczas magazynowania – niekontrolowanego przesuwania, wstrząsów, wywrócenia itp.

GALERIA


Szafa susząca
szafa suszarnicza
Suszenie odzieży
Suszenie bielizny
Suszenie prania
Suszenie ubrań

fot: z archiwum BiOSG

Inne szafy suszące


Zobacz powiązane produkty:

  1. Kabina suszarnicza dezynfekcyjna do rękawic, butów typ KSD >>>
  2. Kabina suszarnicza do kontaktu z żywnością typ KSD-K >>>
  3. Szafa do suszenia odzieży wypranej w pralce domowej typ AGD >>>

 

Zastrzegamy sobie prawo do zmian konstrukcyjnych wyrobów. Strona internetowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

UWAGA!

ZPUG IZOTERMA nie współpracuje i nie sprzedaje swoich szaf suszarniczych firmie Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. Dorota Kryczałło, Lesław Kryczałło z Płocka (znanej wcześniej jako Webicon Lesław Kryczałło).

Firma Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. skradła z naszej strony internetowej nasze opisy techniczne, rysunki, tabele i bezprawnie posługuje się nimi na swojej stronie internetowej sklepcyfrowy_pl oraz w swoich materiałach reklamowych.
Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. wprowadza swoich klientów w błąd podając, że oferuje szafy suszarnicze o typach, opisie i parametrach naszych szaf. Zgłaszają się do nas oszukani przez Webicon klienci, którzy wpłacili przedpłaty na szafy suszarnicze a towaru nie otrzymali. Przeciwko firmie Webicon Lesław Kryszałło jest prowadzone postępowanie sądowe w tej sprawie.

Jeszcze raz przestrzegamy przed firmami niebędącymi naszymi przedstawicielami, które działają bez naszej zgody i posługują się bezprawnie naszymi wartościami intelektualnymi działając na szkodę niczego nie świadomych klientów.

ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEJNYCH Sp. z o.o.
55-002 Łany k. Wrocławia
ul. Odrzańska 14
Tel.+48 71-318-58-95
Tel.+48 71-318-58-96
e-mail: izoterma@izoterma.com.pl
Polityka prywatności
wykonanie: kotonski.pl