Szafka pracownicza - typ ISSO

UWAGA!

ZPUG IZOTERMA nie współpracuje i nie sprzedaje swoich szaf suszarniczych firmie Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. Dorota Kryczałło, Lesław Kryczałło z Płocka (znanej wcześniej jako Webicon Lesław Kryczałło).
Czytaj więcej...

SZAFKA PRACOWNICZA

DO PRZECHOWYWANIA UBRANIA OSOBISTEGO I ROBOCZEGO
Z FUNKCJĄ OGRZEWANIA KOMORY I WYCIĄGU POWIETRZA typ ISSO - 60Szafki pracownicze zblokowane z rurociągiem powietrza i maskownicą
SKORZYSTAJ Z FACHOWEJ KONSULTACJI DOBORU SZAFY SUSZARNICZEJ

ESTETYKA, HIGIENA, PROSTA OBSŁUGA

Szafka z funkcją suszenia i wyciągiem powietrza służy do przechowywania ubrania osobistego i roboczego (rękawice, buty) a także innych przedmiotów osobistych pracownika. W przypadku, gdy jego odzież jest wilgotna lub przemoczona wskutek dojazdu do pracy lub w wyniku wykonywania pracy, pracownik może w szafce ją wysuszyć!

SZAFKI MOGĄ PRACOWAĆ:
1. Indywidualnie - spersonalizowane
2. Zblokowane - max. 8 szt. ( z rurociągiem i maskownicą lub bez)

ZASTOSOWANIE:
1. Pracownicy administracyjno - biurowi,
2. Szkolnictwo
3. Przemysł, usługi
4. Ośrodki rekreacyjne, ośrodki sportów zimowych.
Pracownik podejmujący prace winien mieć możliwość zmiany ubioru i jego przechowywania, niezależnie od tego czy wykonuje pracę administracyjno - biurową czy pracuje na warsztacie przemysłowym. Szafka zajmuje niewielką powierzchnię podłogi - tylko 0,6 x 0,6 m.

Szafka bez maskownicySzafka z maskownicą

INSTALACJA - w pomieszczeniu, z zasilaniem 230V, gdy szafki są zblokowane (skręcone ze sobą) od 2 do 8 szt., ustawione szeregowo. Należy wykonać rurociąg i podłączyć do systemu wentylacyjnego lub wyprowadzić na zewnątrz pomieszczenia (odprowadzenie brzydkich zapachów).
Szafki podłączyć elektrycznie ze sobą (łącze u góry), następnie zamontować blachę maskownicy rurociągu dla estetyki i bezpieczeństwa. Szafki mogą pracować indywidualnie, z maskownica lub bez. Szafki należy wypoziomować.

EKSPLOATACJA - system podciśnienia zapewnia bardzo efektywne przewietrzanie i suszenie. Z dolnej części szafki turbina wciąga powietrze do komory górnej, płaszczyznowy element grzejny wytwarza energię cieplną, wskutek turbulencji powietrza i różnicy ciśnienia powietrze jest wyciągane (zasysane) przez wyciąg (kominek, rurociąg) wsad jest suszony a brzydkie zapachy - odprowadzane.


Pamiętaj o sprawności eksploatacyjnej szafy - zużytej energii i jej kosztach !Zużycie energii elektrycznej groszy/godz.

FUNKCJE SZAFKI

przechowywanie
wentylowanie
I st. ogrzewania
II st. ogrzewania

- 25 W
- 220 W
- 330 W
- 0
- 2 gr
- 14 gr
- 21 gr
SZAFKA PRACOWNICZA DO PRZECHOWYWANIA UBRANIA WIERZCHNIEGO
I ROBOCZ. Z FUNKCJĄ OGRZEWANIA KOMORY I WYCIĄGIEM POWIETRZA
typ ISSO-60

Lp Typ Wymiary (mm)
Moc
kW
Wentylator
Spręż stat.
Pa
V-m3
komory
Ilość drzwi
Ciężar
kg
Ilość kpl
suszo-
nych
ubrań

B G
H Ø Moc W
m3/h
1. ISSO-60
600 490
1800
(2050*)
100
0,11
0,22
25 120
0,50
2
44,0
4-wieszaki
2-pary butów
atest hig.
* Szafka z osłoną maskownicy


Schemat wyciągu (rurociągu)

Rys. 1


Temperatura w komorze szafki (bez wsdau): 16oC - temp. otoczenia, 60% - wilgotność względna powietrza, 120 m³/h - nawiew powietrza, po 1 godz. pracy temp. wewnątrz szafki jak na rys.1


TEST
Test
nr
Moc grzejna suszenia
W
Program suszenia
Wsad - kg
Czas suszenia
h - godz.
Ilość wody odparowanej
c l/h
Koszt zużytej en.elektr.*
mokry
suchy
A
25-przewietrzanie
Eko
1,0
0,63
8,0
4,6
13 gr
B
I st. - 220
Normal
4,5
8,2
64 gr
C
II st. - 330
Max
3,0
12,3
64 gr
* 1 kWh = 65 grosze brutto, tar. C11, Tauron, rejon Wrocław

16oC - temp. otoczenia, 60% - wilgotność względna powietrza, 120 m³/h - nawiew powietrza. Wsad: kurtka wiosenna z pod­pinką wodoodporna poliestrowa + T-shirt bawełniany z długim rękawem - wyprane i odwirowane

WNIOSEK - wsad suchy po 4 godz. w programie Max, 330 W/h, co odpowiada odparowaniu wody - 20 cl/h
Test przeprowadzono w bardzo niekorzystnych warunkach: niska temperatura, duża wilgotność, całkowicie mokry wsad, wyprany i odwirowany w pralce.
Kilka szafek nie wymaga podłączenia do systemu wentylacyjnego, jeżeli stoją w pomieszczeniu o dobrej wymianie powietrza.

WYPOSAŻENIE - płaszczyznowy element grzejny dwuzakresowej mocy o nieprzekraczalnej temperaturze założonej, rurociąg z maskownicą do wyprowadzenia zużytego powietrza - opcja, turbina w dolnej części szafki w celu polepszenia suszenia, zamek drzwi 3-ryglowy patentowy, miejsce na identyfikator, stopki poziomujące, przewód zasilający chowany, sterownik zblokowany - wentylacja, I i II stopień ogrzewania, wskaźnik wilgotności i temperatury komory, lampka kontrolna sygnalizująca pracę szafki, wyłącznik drzwiowy - wyłącza ogrzewanie przy otwartych drzwiach, żerdzie (4 szt.) w dolnej części komory służące do zawieszenia rękawic, butów.

STEROWNIK
1 - wentylator,
2. I - stopień ogrzewania 220 W,
II - stopień ogrzew. 330W
3 - wskaźnik wilgotności i temp.,
4 - kontrolka pracy,
5 - wyłącznik otwarcia drzwi

BUDOWA – nowoczesne urządzenie, zaprojektowane do założonej funkcji, konstrukcja stalowa, wyk. z blachy, malowana elektrostatycznie: RAL 7035 (jasny szary). Szafa przedzielona jest pionową ścianką oraz dwiema poziomymi półkami. Górna prawa strona półki a także dolna pólka służy do przechowywania wsadu. Lewa komora szafki jest ogrzewana, prawa komora służy do powieszenia wierzchniego ubrania (cywilnego) na drążku. Pod dolna pozioma półką znajduje się turbina nawiewu powietrza, której zadanie jest suszenie butów, rękawic. Komora dolna posiada cztery żerdzie do zawieszenia rękawic, butów.

Podział szafki i jej funkcje:
komora (lewa) z drążkiem i dwoma hakami do suszenia odzieży
komora (prawa) z drążkiem i dwoma hakami do przechowywania odzieży
komora górna do składowania czapki, hełmu, rzeczy osobistych
komora dolna z żerdziami (4szt.) do suszenia rękawic, butów

GWARANCJA – 2 lata. CE Wyrób dopuszczony do obrotu handlowego.

MAGAZYNOWANIE I TRANSPORT – Szafę należy transportować w pozycji pionowej – pozycji pracy na palecie euro, nie piętrować szaf, nie ma szczególnych zaleceń dotyczących bezpiecznego magazynowania i transportu. Należy zwrócić uwagę, aby w transporcie wyrób był składowany bezpiecznie, w pomieszczeniu nie wilgotnym, bez możliwości uszkodzeń mechanicznych podczas magazynowania – niekontrolowanego przesuwania, wstrząsów, wywrócenia itp.


Zastrzegamy sobie prawo do zmian konstrukcyjnych wyrobów. Strona internetowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

UWAGA!

ZPUG IZOTERMA nie współpracuje i nie sprzedaje swoich szaf suszarniczych firmie Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. Dorota Kryczałło, Lesław Kryczałło z Płocka (znanej wcześniej jako Webicon Lesław Kryczałło).

Firma Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. skradła z naszej strony internetowej nasze opisy techniczne, rysunki, tabele i bezprawnie posługuje się nimi na swojej stronie internetowej sklepcyfrowy_pl oraz w swoich materiałach reklamowych.
Sklep Cyfrowy Sp. z o.o. wprowadza swoich klientów w błąd podając, że oferuje szafy suszarnicze o typach, opisie i parametrach naszych szaf. Zgłaszają się do nas oszukani przez Webicon klienci, którzy wpłacili przedpłaty na szafy suszarnicze a towaru nie otrzymali. Przeciwko firmie Webicon Lesław Kryszałło jest prowadzone postępowanie sądowe w tej sprawie.

Jeszcze raz przestrzegamy przed firmami niebędącymi naszymi przedstawicielami, które działają bez naszej zgody i posługują się bezprawnie naszymi wartościami intelektualnymi działając na szkodę niczego nie świadomych klientów.

ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEJNYCH Sp. z o.o.
55-002 Łany k. Wrocławia
ul. Odrzańska 14
Tel.+48 71-318-58-95
Tel.+48 71-318-58-96
e-mail: izoterma@izoterma.com.pl
Polityka prywatności
wykonanie: kotonski.pl