Ogrzewanie konfesjonału

Konwekcyjny ogrzewacz konfesjonału

Ciepło w konfesjonale

Konfesjonał najczęściej stoi przy ścianie zewnętrznej i niezależnie od tego czy jego konstrukcja jest otwarta czy stanowi bryłę zamkniętą, w miesiącach zimowych panuje w nim przenikliwy chłód. Powodem jest to, że ściany zewnętrzne są zimne, wzdłuż nich tworzą się przewiewy zimnego powietrza (wzmożona cyrkulacja). Często temperatura w konfesjonale jest bliska 0°C. Nawet krótkotrwałe przebywanie w tych warunkach jest bardzo uciążliwe. Spowiednicy przed zimnem w konfesjonale zabezpieczają się na różne sposoby: ciepły ubiór, kocyk na kolana, wykładzina izolująca na siedzisku, grzejniki elektryczne: dywaniki pod nogi, pod plecy, poduszki grzejne na siedzisko, płyty grzejne zamontowane na ścianie konfesjonału. Każde z tych rozwiązań jest niezadowalające – ogrzewanie jest mało skuteczne, jedynie miejscowe a przy tym obniża estetykę miejsca przebywania, wymagają wcześniejszego włączenia. W konfesjonale potrzebne jest natychmiastowe ciepło, a nie ciepło po czasie.

ZPUG IZOTERMA w przeszłości stosowała różne rozwiązania grzewcze konfesjonału, nie w pełni spełniały wymagania jakimi są:
1. Skuteczność ogrzewania całej osoby a tym samym całej bryły konfesjonału.
2. Natychmiastowe ciepło w chwili włączenia.
3. Estetyka, bezpieczeństwo i energooszczędność.

Zaprojektowany i produkowany przez ZPUG IZOTERMA specjalny ogrzewacz konfesjonału spełnia w/w warunki. Jest bezkon­ku­ren­cyj­nym ogrzewaczem stosowanym w konfesjonale.
konwekcyjny ogrzewacz konfesjonału
Ogrzewacz posiada przewód zasilający L = 2,5 m zakończony wtyczką
z wyłącznikiem i diodą sygnalizacyjną. Wymiary: 350 x 250 x 90 mm (dł. x gł. x w.),
230 V
Gwarancja 2lata. 230 V
Ogrzewacz konwektorowy należy umieścić pod siedziskiem, unieruchomić przy­kręcając stopki wkrętami do podłogi lub tylnej ściany konfesjonału.
SKUTECZNY
BEZGŁOŚNY
NATYCHMIASTOWE CIEPŁO W CAŁYM KONFESJONALE
STEROWNIE
W ZASIĘGU RĘKI!
BEZPIECZNY RADIATOROWY NISKOTEMPERATUROWY ELEMENT GRZEJNY

Praca urządzenia w ciągu 1 godziny to koszt zużycia prądu - 16 groszy brutto.
Do obliczeń przyjęto 1 kWh = 62 grosze, taryfa C11, Tauron, rejon Wrocław

Zastrzegamy sobie prawo do zmian konstrukcyjnych wyrobów. Strona internetowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEJNYCH Sp. z o.o.
55-002 Łany k. Wrocławia
ul. Odrzańska 14
Tel.+48 71-318-58-95
Tel.+48 71-318-58-96
e-mail: izoterma@izoterma.com.pl
Polityka prywatności
wykonanie: kotonski.pl