Ogrzewanie osób stojących

Podest grzejny

podest grzejny

Podest grzejny to moduł wymiarowy do budowy większych powierzchni grzejnych w zależności od potrzeb. Przeznaczony jest do ogrzewania w kościele osób przebywających dłuższy czas na zimnej posadzce. Moc 300 i 500 W/m2, zasilanie 230 V.

Podest grzejny to urządzenie elektryczne, niskotemperaturowe energo­oszczęd­ne. Na całej powierzchni wydziela delikatne, przyjemne ciepło, ogrzewa stopy nóg osoby stojącej, a także całą postać - podest jest promiennikiem. Jest pożytecznym urządzeniem szczególnie, gdy przebywamy dłuższy czas w niskich temperaturach a podłoga ma temperaturę bliską 0 oC.

Więcej informacji o podeście grzejnym modułowym znajduje się tutaj.

podłoga grzejna

Podłoga grzejna zbudowana z modułowych podestów grzejnych

Płyty promiennikowe

Do ogrzewania osób stojących w nawach bocznych służą płyty promiennikowe typ S zawieszone wzdłuż ściany na wysokości 20 ÷ 40 cm od podłogi.
Płyty te oddają promieniowanie cieplne prostopadle do swojej powierzchni, czyli zawieszone na ścianie oddają ciepło równolegle do podłogi przez to ogrzewają dolne partie ciała osób stojących. Szerszy opis działania płyt promiennikowych - zobacz.

 

PRODUKT
TYP

230V

Wymiary (mm)
dł. x szer. x gr.

Masa
KG

Przeznaczenie,
miejsce zamontowania

Moc W

CE
kl. I
IP 44


typ S

300

592 x 592 x 26

5,0

Ogrzewanie osób stojących,
Mocowane na ścianie.


Ogrzewanie osób w kościele

Ogrzewanie osób stojących

Ogrzewanie osób stojących

Zastrzegamy sobie prawo do zmian konstrukcyjnych wyrobów. Strona internetowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEJNYCH Sp. z o.o.
55-002 Łany k. Wrocławia
ul. Odrzańska 14
Tel.+48 71-318-58-95
Tel.+48 71-318-58-96
e-mail: izoterma@izoterma.com.pl
Polityka prywatności
wykonanie: kotonski.pl