Prysznic higieniczny



ABSOLUTNA NOWOŚĆ!

100% HIGIENY!


PRYSZNIC HIGIENICZNY

OSOBISTY

czystość, higiena, zdrowie




ZAPEWNIA KOMFORT I NAJWYŻSZY POZIOM HIGIENY OSOBISTEJ

Prysznic higieniczny osobisty to niewielkie urządzenie zamontowane w pobliżu muszli klozetowej. Dzięki niemu, siedząc na sedesie można myć najbardziej wrażliwe miejsca strumieniem świeżej wody, zamiast suchym, szorstkim papierem toaletowym.
Mycie miejsc intymnych świeżą bieżącą wodą jest najbardziej delikatnym i efektywnym sposobem usuwania zarazków i bakterii.

Prysznic higieniczny osobisty - produkt ZPUG IZOTERMA, ma zastosowanie wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie i korzystają z pomieszczeń sanitarnych: w budownictwie mieszkaniowym, socjalnym, przemysłowym, w obiektach użyteczności publicznej: urzędach, kawiarniach, restauracjach, hotelach, salonach fryzjerskich, obiektach zbiorowego przebywania ludzi: sanatoriach, szpitalach, domach studenckich, koszarach wojskowych itp.
Prysznic higieniczny osobisty winien być standardem wyposażenia każdej łazienki.


Prysznic higieniczny w Twojej łazience:

  • Zapewnia pełną higienę intymną w prosty, szybki i naturalny sposób.
  • Nie zajmuje wiele miejsca jak bidet, można go montować nawet w małych łazienkach.
  • Daje więcej możliwości niż bidet, którego strumień wody jest w jednym, stałym miejscu, natomiast pistoletem wodnym możemy swobodnie operować.
  • Gwarancja na wyrób: 5 lat.

 


PRZEZNACZENIE
Prysznic higieniczny - osobisty służy do utrzymania czystości - umycia ciała po załatwieniu potrzeby fizjologicznej. Nie myjemy brudnych rąk bez wody! Wycierając je na sucho papierem, ręcznikiem. Ręce myjemy wodą, następnie wycieramy je papierem, ręcznikiem. Nie inaczej powinniśmy postępować po załatwieniu potrzeby fizjologicznej. Jedynie zastosowanie prysznica, tj. zmoczenie wodą intymnych części ciała, spowoduje ich umycie, należytą czystość - utrzymanie 100% -owej higieny.

Prysznic higieniczny osobisty należy zamontować w pobliżu muszli klozetowej tak, aby długość przewodu prysznicowego pozwalała na swobodne manipulowanie pistoletem prysznicowym - by pełnił swoją funkcję spryskiwania wodą nie tylko osoby siedzącej na muszli, ale także dodatkowego doczyszczania muszli klozetowej i pozbycia się z niej śladów pozostających na jej powierzchni, co przy ułomnej konstrukcji muszli występujących w handlu ma miejsce zbyt często.

W tym miejscu nie sposób nie poczynić zarzutu producentom muszli klozetowych, którzy tak konstruują spływ wody i nieczystości, że użytkownik niemal w każdym przypadku musi korzystać ze szczotki klozetowej i doczyszczać muszlę. Tym samym muszla klozetowa - jako produkt - jest niepełnowartościowa. Producenci muszli klozetowych zapominają o podstawowej funkcji swojego produktu. Za to klient może cieszyć się z designu, w którym producenci muszli wzajemnie się prześcigają, co w konsekwencji odbija się na jej podstawowej funkcji i trudności w utrzymaniu czystości.
A zatem w cenie muszli winna być szczotka wraz ze stojakiem. Ten "wspaniały wynalazek" często z wymyślnym stojakiem i pojemnikiem z resztkami fekaliów i cuchnącą wodą wisi lub stoi nawet w eleganckiej łazience. Nasz produkt - prysznic higieniczny eliminuje to monstrum, a szczotce klozetowej przywraca jej właściwe zastosowanie, to jest okresowe stosowanie:czyszczenie muszli. Po jej użyciu szczotka wisi czysta i pachnąca.


PRYSZNIC HIGIENICZNY ZAPEWNIA CZYSTOŚĆ I DOBRE SAMOPOCZUCIE UŻYTKOWNIKOWI

W PROSTY SPOSÓB OCZYSZCZA MUSZLĘ Z POZOSTAWIONYCH NIEMIŁYCH ŚLADÓW.

SZCZOTCE KLOZETOWEJ PRZYWRACA JEST WŁAŚCIWE ZASTOSOWANIE.

OSZCZĘDZA ZUŻYCIE WODY (OK. 20%).

ZMNIEJSZA ILOŚĆ ZUŻYTEGO PAPIERU TOALETOWEGO OD 3 DO 5 RAZY.

ZAKUP I MONTAŻ URZĄDZENIA AMORTYZUJE SIĘ PO 2 - 3 MIESIĄCACH UŻYTKOWANIA.

PRYSZNIC HIGIENICZNY OSOBISTY MOŻNA MONTOWAĆ NAWET W NAJMNIEJSZYCH ŁAZIENKACH, NIEZALEŻNIE OD TEGO CZY W POMIESZCZENIU TYM JEST BIDET
(BIDET UŻYTKUJE SIĘ TYLKO W WYJĄTKOWYCH I SZCZEGÓLNYCH PRZYPADKACH).

PRYSZNIC HIGIENICZNY OSOBISTY UŻYTKUJE SIĘ W KAŻDYM PRZYPADKU,
NIEZALEŻNIE OD PŁCI I WIEKU OSOBY.

ZAPEWNIA 100 % - OWĄ HIGIENĘ OSOBISTĄ, A TAKŻE CZYSTOŚĆ MUSZLI KLOZETOWEJ.
SPOSÓB UŻYCIA JEST PROSTY I WYGODNY.



WYKONANIA - TYPY
Zestaw handlowy prysznica higienicznego osobistego może być zróżnicowany pod względem zespołów: zaworu wodnego, perlatora, baterii z mieszaczem, pistoletu prysznicowego, długości węża prysznicowego (w standardzie L = 1,2mb).

Typ A - zimna woda
Typ C - ciepła i zimna woda



Typ A - Z1 - Pt
         - Z2 - Pt
          - Z3 - Pm
          - Z4 - Pm

Typ C - B1 - Pm
Z1 - Z4 - zawory zamykające wodę, Pt - pistolet z ABS-u, Pm - pistolet metalowy, B1 - bateria z mieszaczem


MONTAŻ I EKSPLOATACJA
Z najbliższego rozgałęzienia instalacji wody ciepłej i zimnej znajującego się w pobliżu muszli klozetowej poprowadzić rurki wodne o przekroju 1/2''do ustalownego miejsca zamontoania zaworu wodnego lub baterii z mieszaczem. Do nich podłączyć zawór wodny (zimna woda) lub baterię z mieszaczem (ciepłą i zimna woda). Następnie zamontować uchwyt ścienny pistoletu wodnego tak, aby wąż prysznicowy swobodnie opadał i zachowywał wysokość od 10 do 30 cm od podłogi. Zawór lub bateria oraz uchwyt ścienny pistoletu wodnego winny być zamontowane w pobliżu muszli klozetowej, tak aby osoba siedząca na muszli miała do niech swobodny dostęp.

W zależności od warunków pomieszczenia łazienki, kuchni - prysznic higieniczny można montować w kilku wykonaniach:

  • typ A - zawór wodny podłączyć do króćca rurociągu wody zimnej na ścianie - rys. 1
  • typ C - baterię z mieszaczem (w zestawie) zamontować w dogodnym miejscu do króćca wodnego - rys. 3

 


ZALETY PRYSZNICA HIGIENICZNEGO - ZASTOSOWANIA ŁAZIENKOWE:

1. 100% higieny: skuteczne i szybkie oczyszczanie ciała strumieniem wody po załatwieniu potrzeby fizjologicznej. Zapewnia komfort, a także zmniejsza zużycie papieru toaletowego od 3 do 5 razy oraz zużycie wody o ok. 20%.

2.Higiena intymna kobiet: obcisła bielizna, dezodoranty intymne, czy podpaski podrażniają delikatną wyściółkę okolic cewki moczowej i wejścia do pochwy, powodując infekcje. Codzienne mycie strumieniem świeżej wody przy użyciu prysznica higienicznego jest najbardziej efektywnym sposobem uzyskania najwyższego stopnia higieny intymnej.

3. Higiena przy stosunkach seksualnych: prysznic higieniczny umożliwia szybkie i przyjemne umycie intymnych części ciała przed i po stosunku seksualnym, co zapobiega ewentualnym infekcjom i zapewnia uczucie czystości i świeżości.

4. Higiena ciążowa i poporodowa: podczas ciąży ciało kobiety zmienia się, produkuje więcej upławów pochwowych. Dzięki prysznicowi higienicznemu przyszła mama bez trudu utrzyma swoje ciało w czystości. Poród to bolesny proces, szczególnie gdy dochodzi do nacięcia krocza. Prysznic higieniczny jest prostym rozwiązaniem na to, by młoda mama mogła złagodzić związane z tym dolegliwości w okresie poporodowym.

5. Profilaktyka przy chronicznym zapaleniu dróg moczowych: prysznic higieniczny ma też dodatkowe terapeutyczne działanie na odbyt i drogi moczowe. Zapobiega cyklicznemu zakażaniu cewki moczowej i dróg moczowych, zapewnia czystość nieosiągalną przy użyciu suchego papieru.

6. Zmniejszenie dolegliwości przy hemoroidach: utrzymanie dobrej higieny bez wycierania miejsc wrażliwych szorstkim papierem jest najważniejszą zaletą stosowania prysznica higienicznego przy hemoroidach, pozwalającą uniknąć krwawienia, bólu, które towarzyszą hemoroidom. Wielokrotne, codzienne używanie prysznica higienicznego eliminuje konieczność stosowania wielu kremów i maści, które są nieprzyjemne w stosowaniu i mało skuteczne.

7.Pomaga przy zwalczaniu zaparć: oddolny strumień wody skierowany na odbyt (8÷10 sek.) powoduje relaksowanie mięśni zwieracza kontrolujących odbyt i w ten sposób ułatwia wypróżnianie. Skierowanie strumienia wody jest zalecane przed rozpoczęciem wypróżniania. Używanie prysznica higienicznego stopniowo uczy jak relaksować mięśnie, by ułatwić wypróżnianie, aż stanie się to naturalną reakcją.

8. Opieka nad starszymi, niedołężnymi osobami: prysznic higieniczny ułatwia higienę osób w podeszłym wieku, które na skutek zmian artretycznych i innych mają ograniczone możliwości ruchów oraz eliminuje konieczność rozbierania się w celu umycia intymnych części ciała w bidecie, wannie.

9.Czyszczenie muszli klozetowej, wanny, kabiny prysznicowej.


ZASTOSOWANIA KUCHENNE:

1. Mycie naczyń
2. Mycie owoców i warzyw
3. Codzienne czyszczenie zlewozmywaka


INNE ZASTOSOWANIA:
1. Mycie zwierząt domowych
2. Czyszczenie narzędzi pracy i butów
3. Zastosowanie na jachtach, łódkach lub w przyczepach kempingowych

PRZYKŁADY ZASTOSOWAŃ:




Domywanie muszli klozetowej
Domywanie bidetu Domywanie umywalki i baterii






Domywanie wanny
Domywanie zlewozmywaka,
mycie naczyń, owoców, jarzyn
Prysznic higieniczny zastosowany w salonie fryzjerskim do mycia głowy

OPAKOWANIE
Wyrób opakowany jest w zamknięty wytłoczony przezroczysty blister, w zestawie znajduje się komplet zespołów urządzenia. Wewnątrz blistra na ulotce handlowej (u dołu) znajduje się instrukcja montażu, eksploatacji i konserwacji.
Składowanie blistra - w pozycji pionowej (stojącej) - zaleta przy ekspozycji sklepowej.

Opakowanie jednostkowe:
blister o wym. 300 x 250 x 70 - 1szt. ilość w opakowaniu
Opakowania zbiorcze:
karton o wym. 320 x 270 H=150 - 2 szt. ----------"-----------
wymiary w - mm 350 x 270 H=320 - 5 szt. ----------"-----------
kartony układać w max. 3-ech stosach 555 x 400 H=320 - 10 szt. ----------"-----------
Wyk. A - 0,7 kg/szt. wyk. C - 1,3 kg/szt.



Prysznic higieniczny
opakowany w blister
Opakowanie zbiorcze kartonowe

Wyrób posiada: Deklarację Zgodności Producenta na spełnienie obowiązujących norm oraz Atest Higieniczny.
Gwarancja na wyrób 5 lat.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian konstrukcyjnych wyrobów. Strona internetowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

ZAKŁAD PRODUKCJI URZĄDZEŃ GRZEJNYCH Sp. z o.o.
55-002 Łany k. Wrocławia
ul. Odrzańska 14
Tel.+48 71-318-58-95
Tel.+48 71-318-58-96
e-mail: izoterma@izoterma.com.pl
Polityka prywatności
wykonanie: kotonski.pl